|
maandag, 16 november 2009 14:04 |
|
Electriciteitsproblemen
Door gebrek aan water in een stuwmeer bij de stad Cuenca kampt Guayaquil momenteel met een gebrek aan electrische energie.
Hierdoor is er slechts een paar uur per dag electriciteit in de wijk Horizontes de Fortin. Els en Gonzalo zijn niet echt afhankelijk van electriciteit voor hun werk, anders is dit voor de tandarts, wanneer er geen electriciteit is kan hij geen patiënten behandelen.
Het wachten is op het regenseizoen dat over ongeveer een maand begint. |
|
|
vrijdag, 09 oktober 2009 20:02 |
|
Alweer een cheque!
Vandaag is de opbrengst van de aktie van de Nieuwe Park Rozenburg School bekend geworden.
Aan het einde van de zeer druk bezochte fancy fair, die als sluitstuk van de aktie gehouden werd, werd aan de voorzitter van de Stichting La Sonrisa Naranja, Wim van der Linden, een cheque van € 13.566,42 overhandigd.
Dit niet verwachte resultaat geeft de stichting de mogelijkheid om eerder dan verwacht een aantal projecten in uitvoering te nemen.
Als eerste kan dan gedacht worden aan de inrichting van een medisch laboratorium, waardoor een aantal onderzoeken sneller en goedkoper uitgevoerd kunnen worden.

Zie meer fotos van het eindfeest! |
|
maandag, 24 augustus 2009 10:00 |
|
Succesvolle start tandartspraktijk
In de eerste week van de openstelling is de belangstelling voor een behandeling door de tandarts van La Sonrisa Naranja groot. Elke dag worden wel vier tot vijf behandelingen uitgevoerd, een aantal dat boven de verwachtingen ligt, zodat de toekomst met vertrouwen tegemoet gezien kan worden. |
|
|
maandag, 24 augustus 2009 10:09 |
|
Aktie Nieuwe Park Rozenburg School
Op de Nieuwe Park Rozenburg School in Rotterdam-Kralingen wordt deze week gestart met een aktie ten bate van La Sonrisa Naranja. De aktie loopt tot aan de herfstvakantie. De aktie omvat o.a. een sponsorloop en een fancy fair waar door de leerlingen gemaakte spullen verkocht zullen worden.
De aktie start met lessen aan de hoogste groepen over Ecuador en het werk van de stichting in Guayaquil. Ook aan de ouders zal middels een stand op de informatieavonden voorlichting over de doelstellingen en het werk van La Sonrisa Naranja Naranja worden gegeven. Hopelijk zal de aktie succes hebben! |
|
maandag, 17 augustus 2009 11:38 |
|
Tandartspraktijk geopend
In de Nederlandse zomervakantie is er in Guayaquil veel werk verzet. Er is een complete tandartsruimte ingericht inclusief een prachtige behandelstoel. Ook is er een tandarts aangetrokken, zodat met ingang van vandaag de Fundacion La Sonrisa Naranja elke werkdag tandheelkundige hulp kan aanbieden, uiteraard met dezelfde uitgangspunten als voor de gewone medische zorg. Dus: laagdrempelig en tegen betaalbare prijzen. |
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 3 van 5 |